Share:
 

Umpire Allocations

Season 
Grade 
Date Range:
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.
Grade ViewUmpire View
CompetitionGradeRoundMatch DetailsVenueUmpire 1Umpire 2
123
 Page 2 of 3, items 26 to 50 of 56.
GDCAJOHNSTONE SHIELD12 Gisborne v East Sunbury Gardiner Reserve (Gisborne) 8 Hamilton Street Anthony JohnstonKevin Oakley
GDCAJOHNSTONE SHIELD12 Sunbury United v Rupertswood Langama Park (Oval #1 North) 89-107 Mitchells Lane Doug McDonaldGraeme McDonald
GDCAJOHNSTONE SHIELD12 Wallan v Bacchus Marsh Greenhill Reserve (Oval 1 (Upper)) Duke Street Peter BurnsKevin Sullivan
GDCAJOHNSTONE SHIELD12 Sunbury Kangaroos v Macedon Eric Boardman (Oval #3) Mitchells Lane Ken HorkinsMichael Murphy
GDCAMcINTYRE CUP12 Bacchus Marsh v Sunbury United Maddingley Park (Maddingley Park - Oval #1) Grant Street Robert BondStephen Taylor
GDCAMcINTYRE CUP12 Riddell v St Anthony's Riddells Creek Recreation Reserve (Oval 1) 32 Sutherlands Road David LobbChris Bretag
GDCAMcINTYRE CUP12 Romsey v Woodend Bendigo Bank Oval (Oval 1) 20 Park Lane Michael JensenShiraz Shamsudeen
GDCAMcINTYRE CUP12 Diggers Rest Bulla v Gisborne Diggers Rest Recreation Reserve (Oval 1 - Bloomdale) Plumpton Road Colin BruhnRon Smethurst
GDCAUnder 13 A Division9 Romsey Red v Diggers Rest Bul Bendigo Bank Oval (Oval 1) 20 Park Lane   
GDCAUnder 13 A Division9 East Sunbury Blue v Wallan White John McMahon Reserve 155 Lancefield Road   
GDCAUnder 13 A Division9 Wallan Black v Riddell Greenhill Reserve (Oval 2 (Lower)) Duke Street   
GDCAUnder 13 A Division9 Woodend v Bacchus Marsh Blue Woodend Racecourse Oval 1-29 Forest Street   
GDCAUnder 13 A Division9 Rupertswood Blue v Kyneton Black Salesian College (Oval 2) 1 Macedon Street   
GDCAUnder 13 A Division9 Gisborne Red v Macedon Red Sankey Reserve 7 Aitken Street   
GDCAUnder 13 B Division9 Bacchus Marsh Green v Rupertswood Gold Mason's Lane Reserve (Mason's Lane Reserve - Oval #1) Masons Lane   
GDCAUnder 13 B Division9 Hanging Rock v Diggers Rest Bulla Red Woodend Primary School Oval Owen Street   
GDCAUnder 13 B Division9 Sunbury v Romsey Black Eric Boardman (Oval #2) Mitchells Lane   
GDCAUnder 13 B Division9 Macedon Blue v Gisborne White J.D Clifford Oval 55 Greene Street   
GDCAUnder 13 B Division9 East Sunbury Green v Sunbury United John McMahon Reserve 155 Lancefield Road   
GDCAUnder 13 B Division9 Kyneton Yellow v Bacchus Marsh Gold Kyneton Primary School () 79 Edgecombe St   
GDCAUnder 156 Kyneton v Gisborne Red Kyneton Showgrounds Recreation Reserve (Lower Oval) 184-194 Mollison Street   
GDCAUnder 156 Wallan v Gisborne White Greenhill Reserve (Oval 1 (Upper)) Duke Street   
GDCAUnder 156 Woodend v Macedon Red Gilbert Gordon Oval 1 Davy Street   
GDCAUnder 156 Riddell/Romsey v Rupertswood Riddells Creek Recreation Reserve (Oval 1) 32 Sutherlands Road   
GDCAUnder 156 Macedon Blue v Bacchus Marsh Gold Tony Clarke Recreation Reserve 37 Waterfalls Road   
Total Records: 0